Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Karczma Bida to cudowne miejsce, gdzie każdy z Was ma możliwość spróbowania najlepszych przysmaków. Duża wagę przywiązujemy do tradycji, dlatego takich potraw możecie spróbować w naszym lokalu. Do przyrządzenia wszystkich dań używamy tylko najlepszych składników, dzięki czemu możecie cieszyć się wspaniałym smakiem i aromatem potraw.

Restauracja w Lublinie

Interesuje Cię restauracja w Lublinie i jak do tej pory był problem ze znalezieniem zadowalającej oferty? W takiej sytuacji może warto zastanowić się nad naszą restauracją? Nasza propozycja to restauracja Karczma Bida, która zlokalizowana jest niedaleko Lublina. Wszyscy klienci restauracji mają pewność bogatego menu, w którym znajdą się wyselekcjonowane dania. Zresztą można powiedzieć, że Karczma Bida zapewnia wszystkim zainteresowanym wysoką jakość, miłą atmosferę i niepowtarzalny smak. Czy w takiej sytuacji można na coś narzekać?
Poza tym nie sposób też nie wspomnieć o tym, że za potrawy odpowiadają najlepsi kucharze korzystający z najwyższej jakości produktów (naturalnych produktów). Dobrze też podkreślić, że każdemu pracownikowi zależy na tym, aby nawet najbardziej wymagające osoby znalazły coś dla siebie.
Klienci mogą liczyć na cztery sale restauracyjne. W przypadku ciepłych dni jest możliwość spożywania potraw w ogrodzie na świeżym powietrzu.
Więcej informacji udostępnionych jest na naszej stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/bogucin/.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048