Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Warsztat samochodów ciężarowych

Jesteś w trakcie jazdy, a twój samochód po prostu przestał działać? To jeden z największych koszmarów większości kierowców. Na szczęście jest rozwiązanie na tego typu przypadłość. Firma J&W Glob Service to warsztat samochodów ciężarowych, który od wielu lat działa na terenie niemal całej Europy zachodniej.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie musisz się martwić o to czy zostawiasz swój samochód w dobrych rękach, ponieważ w tym przypadku to pewne! Zajmujemy się naprawą pojazdów ciężarowych i jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie, gdziekolwiek się znajdujesz. Jak widzisz jesteśmy w stanie w kompleksowy sposób zadbać o twój samochód, tak aby służył Ci jak najdłużej. Każdego dnia staramy się ulepszyć naszą pracę, aby dotrzeć do jak największej ilości klientów.
Gwarantujemy, że jesteśmy spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Posiadamy kadrę doskonale wykwalifikowanych pracowników, co niewątpliwie zapewnia mam dużą przewagę na rynku, więc jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...