Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Truck serwis

Działasz w branży transportu wysokogabarytowego? Posiadasz flotę ciężarówek, która jeździ po Europie Zachodniej? Zdarza się, że Twoje ciężarówki ulegają awarii bądź wypadkowi za granicą i szybko potrzebujesz pomocy? W takiej sytuacji zadzwoń do nas. Jesteśmy wstanie szybko Tobie pomóc na terenie całej Europy Zachodniej.
Nasz mobilny truck serwis powstał z myślą o takich osobach jak Ty. Wiemy, że usterka samochodu ciężarowego za granicą wiąże się ze sporymi kosztami. Serwisy zachodnie są przeważnie znacznie droższe i dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które z nami chcą współpracować.
Oferujemy mobilny serwis samochodów ciężarowych i dzięki temu jesteśmy wstanie szybciej niż inni przyjechać z pomocą. Nasze samochody serwisowe znajdują się w wielu miejscach na terenie Europy Zachodniej, więc nie ma dla nas znaczenia gdzie mamy przyjechać, żeby Tobie pomóc. Przekonaj się, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty raz, to z całą pewnością będziesz do nas wracać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...