Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Serwis TIR Francja

Twoja flota ciężarówek potrzebuje profesjonalnego serwisu, który pomoże w każdym kraju Europy Zachodniej? Często Twoje ciężarówki poruszają się po francuskich drogach i chcesz mieć pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii Twój towar dojedzie na czas? W takim razie zainwestuj w mobilny serwis TIR Francja.
Posiadamy flotę specjalnych mobilnych aut serwisowych, które ulokowane są na terenie całej Europy Zachodniej. Dzięki temu jesteśmy wstanie szybko dojechać do każdego miejsca i nasze ceny są nawet o połowę tańsze w porównaniu do cen serwisów zachodnich.
Twoja flota ciężarówek zawsze może liczyć na naszą pomoc. Znamy się na swojej pracy i jednocześnie naprawa samochodów ciężarowych jest naszą pasją. Jeżeli Twoje auto ulegnie awarii w trasie, to już nie musisz się zastanawiać nad szukaniem odpowiedniego serwisu, który będzie wstanie przyjechać i naprawić usterkę. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a jeden z naszych mobilnych serwisów przyjedzie na miejsce i pomoże. Twoja ciężarówka będzie mogła szybko jechać dalej.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...