Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Zlokalizowana w Warszawie firma J&W Glob Service prowadzi mobilny serwis samochodów ciężarowych. Działając całodobowo, realizuje profesjonalne naprawy pojazdów w zakresie wymiany sprzęgieł, tarcz, osi w naczepach i nie tylko. Ofertę kieruje zarówno do kierowców z Polski, jak i z Niemiec, Belgii i innych państw Europy Zachodniej.

Mobilny serwis TIR

Szukasz odpowiedzialnego partnera w biznesie, który zajmie się Twoją flotą ciężarówek jeżdżących często po Europie? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się jak działa nasz mobilny serwis TIR.
Nasze mobilne auta serwisowe powstały po to, żeby w każdej sytuacji móc szybko dojechać do auta i naprawić go na miejscu. Wiemy, że w Twojej branży czas ma bardzo duże znaczenie, a niesprawna ciężarówka może narazić Twoją firmę na koszty. Dlatego nasze auta serwisowe znajdują się w takich miejscach, które pozwalają nam dotrzeć do samochodu szybciej niż konkurencja.
Dla nas nie ma znaczenia czy ciężarówka z Twojej floty zepsuła się w Niemczech, Belgii czy Holandii. Dojedziemy w każde miejsce, a nasi doświadczeni mechanicy szybko usuną usterkę.
Do naszej pracy podchodzimy z profesjonalizmem i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zawsze przygotowani, więc nie ma też znaczenia dla nas o której godzinie do nas zadzwonisz, żebyśmy przyjechali z pomocą. Po prostu dzwoń do nas jeśli potrzebujesz.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Twój samochód ma wyglądać nienagannie, niepowtarzalnie i świetnie się prezentować? Będzie on tak wyglądał, kiedy jego elementem staną się nowe szyby i folie w wielu kolorach do wyboru, których właścic...

Durban

Durban to prawdziwi specjaliści, jeżeli chodzi o naprawę maszyn budowlanych. Jeżeli macie taki problem i zastanawiacie się jak możecie sobie pomóc, to koniecznie zadzwońcie do nas. Na naszej stronie i...