Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to firma, która stara się wykorzystywać najnowocześniejszą technologię w przemyśle. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy wspaniałą automatykę przemysłową, opartej na inteligentnych systemach. Warto nawiązać z nami współpracę, ponieważ każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo ważny.

Systemy wizyjne

Firma INTPROJEKT funkcjonuje w Łodzi i swoją działalność skupia głównie na wszelkich projektach dotyczących automatyki przemysłowej i pokrewnych dziedzin przemysłu. Jednakże oferta tej firmy jest bardzo zróżnicowana i zawiera nie tylko projektowanie automatyki przemysłowej, ale także programowanie sterowników PLC oraz systemy wizyjne.
Zatem każdy, kto potrzebuje oprogramowanie dla układów umożliwiających rozpoznanie obrazów, powinien szybko zapoznać się z ofertą firmy INTPROJEKT. Ta łódzka firma zapewnia dostęp tylko do oprogramowań najlepszej jakości, tworzonych przez producentów, którzy znani są na całym rynku jako najlepsi. Pracownicy firmy INTPROJEKT posiadają doświadczenie i wymaganą wiedzę do tego, aby pomóc wszystkim swoim klientom w wyborze oprogramowania, które sprawdzi się najlepiej.
Bardzo przyjemna obsługa, dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, a także przystępne ceny... wszystko to są atuty, jakimi może pochwalić się INTPROJEKT. Z całą pewnością jest to firma godna uwagi!

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468