Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma, która stara się wykorzystywać najnowocześniejszą technologię w przemyśle. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy wspaniałą automatykę przemysłową, opartej na inteligentnych systemach. Warto nawiązać z nami współpracę, ponieważ każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo ważny.

System sterowania maszyn

Zapraszamy Państwa na świetną strone internetową: http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/, gdzie zapoznają się Państwo z przykładowym wdrożeniem systemu sterowania maszyn.
W ofercie marki Intprojekt znajdą Państwo między innymi:
  • systemy wizyjne,
  • system sterowania maszyn,
  • pomiary elektryczne,
  • prefabrykacja rozdzielnic,
  • programowanie sterowników PLC,
  • projekty elektryczne.
Jak wobec tego – w praktyce – wygląda współpraca z naszą firmą? W pierwszej kolejności dokonujemy analizy potrzeb i oczekiwań. Następnie przystępujemy do sporządzenia indywidualnej wyceny projektu. W oparciu o doświadczenie i wiedzę dobieramy właściwe komponenty i tworzymy zamówiony system. Po dostarczeniu, instalacji oraz integracji rozwiązania system jest gotowy do użytku. Ostatnim etapem współpracy jest przeprowadzenie krótkiego szkolenia dla klienta. W razie potrzeb świadczymy również usługi serwisowe.
Adres i kontakt do naszej firmy:
INTPROJEKT Sp. z o.o.
ul. Puszkina 80
92-516 Łódź

tel. +48 609 023 468
tel. +48 609 023 011
e-mail: info@intprojekt.com.pl
www.intprojekt.com.pl
NIP: 728-279-24-11
Zapraszamy!!!

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468