Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma, która stara się wykorzystywać najnowocześniejszą technologię w przemyśle. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy wspaniałą automatykę przemysłową, opartej na inteligentnych systemach. Warto nawiązać z nami współpracę, ponieważ każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo ważny.

Programowanie sterowników plc

Na naszej stronie internetowej: http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/ mogą Państwo przejrzeć ofertę oraz przykład wdrożenia programowania sterowników PLC dla jednej z firm.
Firma Intprojekt na interesującej stronie internetowej pokazuje też kiedy i co już zrobiliśmy np. ostatnio naszym głównym działaniem było zaprojektowanie i prefabrykacja 4 szaf zasilająco-sterowniczych dla krat, piaskowników i zgarniaczy na oczyszczalni ścieków w Bełchatowie wraz z oprogramowaniem sterowników PLC, paneli operatorskich i wykonaniem komunikacji PROFIBUS DP
Programowanie sterowników plc to uniwersalne urządzenie mikroprocesorowe przeznaczone do sterowania pracą maszyny lub urządzenia technologicznego. Dla nas instalacja takiego urządzenia nie stanowi żadnego problemu.
Automatyka przemysłowa nie ma dla nas żadnych tajemnic, a nawet najbardziej skomplikowane zagadki, jakie nam zadaje, rozwiązujemy szybko i w zgodzie z potrzebami i wymaganiami klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać także z naszej pomocy w przypadku konieczności serwisu zamontowanych przez naszą firmę urządzeń.
Zachęcamy do odwiedzin naszej strony, gdzie poznacie Państwo wszystkie zagadnienia i rodzaje naszych usług.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468