Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma, która stara się wykorzystywać najnowocześniejszą technologię w przemyśle. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy wspaniałą automatykę przemysłową, opartej na inteligentnych systemach. Warto nawiązać z nami współpracę, ponieważ każdy z naszych klientów jest dla nas bardzo ważny.

Automatyka przemysłowa

Firma INTPROJEKT znajduje się w Łodzi i od lat specjalizuje się w zleceniach związanych z automatyką przemysłową. Dzięki drużynie doskonale wykształconych pracowników, firma ta zdołała zyskać dobrą sławę w swojej wymagającej branży. Dziedzina jaką jest automatyka przemysłowa wymaga dużego doświadczenia oraz cierpliwości.
Są to nie tylko świetnie wyszkoleni inżynierzy, ale także osoby z dużym doświadczeniem oraz potrzebą regularnego pogłębiania posiadanej wiedzy. Sprawia to, że żadne projekt nie wydaje im się wyzwaniem nie do pokonania. Dzięki swojemu innowacyjnemu myśleniu oraz pełnemu profesjonalizmu mogą zapewnić, że zlecenie żadnego klienta nie będzie odrzucone na bok. W firmie INTPROJEKT każdy projekt jest priorytetem i musi zostać wykonany w taki sposób, aby zadowolić danego klienta.
Oznacza to nie tylko dbałość o precyzję podczas wykonywania zlecenia, ale także szybką realizację, pełną funkcjonalność oraz rozsądne ceny za usługi. Dzięki temu jak rzetelnie traktowane jest każde zlecenie, firmę INTPROJEKT można polecić każdemu.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468