Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to firma zajmująca się dystrybucją i profesjonalnym montażem pokryć podłogowych. Świadczy usługi od wielu lat, zapewniając rzetelną obsługę i fachową pomoc w wyborze produktów. Oferuje bogaty asortyment wykładzin dywanowych, płytek i paneli winylowych, podłóg drewnianych w konkurencyjnych cenach.

Wykładziny obiektowe

Wchodząc do jakiejkolwiek galerii handlowej można szybko zauważyć, że jest to przestrzeń w której nie brakuje ciągłego ruchu i hałasu. Odbija się to nie tylko na samopoczuciu osób tam przebywających, ale także na wystrój galerii. Dlatego też w takich miejscach stosowane są wykładziny obiektowe.
Zakupić je można między innymi w FloorPlanet oraz na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/pl/Pages/18/Obiektowe-wyk%C5%82adziny-dywanowe/. Jest to firma, która powstała w Łodzi, ale obecnie posiada także swoją warszawską siedzibę. Już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży wykładzin i innego rodzaju pokrycia dla podłóg.
FloorPlanet jest dobrze rozpoznawane wśród osób, które zajmują się wystrojem obiektów publicznych. Wykładziny obiektowe kupowane w tej firmie są zawsze wysokiej jakości, zatem wielu klientów z chęcią poleca je dalej. Dodatkowym plusem są także rozsądne ceny, którymi FloorPlanet przekonała do siebie wielu klientów. Szeroki wybór modeli i kolorów wykładzin to kolejny plus. Jeżeli zatem ktoś pragnie kupić wytrzymałą wykładzinę obiektową to swoje zakupy powinien zrobić w firmie FloorPlanet.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665