Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to firma zajmująca się dystrybucją i profesjonalnym montażem pokryć podłogowych. Świadczy usługi od wielu lat, zapewniając rzetelną obsługę i fachową pomoc w wyborze produktów. Oferuje bogaty asortyment wykładzin dywanowych, płytek i paneli winylowych, podłóg drewnianych w konkurencyjnych cenach.

Wykładziny dywanowe

Jeśli choć raz przemknęło Ci przez myśl, aby przeprowadzić remont swojego domu, włącznie z nowymi podłogami, mamy dla Ciebie propozycję. Firma Floor Planet ma wieloletnie doświadczenie. Przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie dobre imię wśród naszych konkurentów oraz klientów. Zajmujemy się sprzedażą doskonałej jakości materiałów na Twoją podłogę. W naszej ofercie możesz znaleźć między innymi wykładziny dywanowe.
Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane z taką samą dokładnością oraz starannością. Robimy to ponieważ chcemy, aby każdy klient był zadowolony z tego, że wybrał właśnie nas. Potwierdzeniem tych słów może być to, że osoby które zdecydowały się podjąć z nami współpracę często do nas wracają lub polecają nas swoim znajomym.
A wszystko to za sprawą doskonałej jakości produktów, które oferujemy. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, wejdź na stronę internetową http://www.floorplanet.pl/ lub skontaktuj się z nami, z pewnością ktoś udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665