Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to firma zajmująca się dystrybucją i profesjonalnym montażem pokryć podłogowych. Świadczy usługi od wielu lat, zapewniając rzetelną obsługę i fachową pomoc w wyborze produktów. Oferuje bogaty asortyment wykładzin dywanowych, płytek i paneli winylowych, podłóg drewnianych w konkurencyjnych cenach.

Wykładziny do domu

Masz w planach wybudowanie nowego domu? Nic prostszego! Podpowiemy Ci jak to zrobić. Przede wszystkim zanim będziesz mógł zacząć budować swój wymarzony dom, musisz postarać się o pozwolenie na budowę. Aby uzyskać takie pozwolenie musisz udać się do starostwa i złożyć wniosek o jego przyznanie, po pewnym czasie starosta powinien wydać zgodę. Po tym jak otrzymasz pozwolenie, możesz zacząć budowę.
Gdy budowę domu będziesz miał już za sobą, możesz śmiało zacząć znacznie bardziej przyjemny proces, jakim jest wykończenie oraz meblowanie domu. Bardzo ważnym elementem w wykończeniu domu jest oczywiście wybór podłogi.
Jeśli zależy Ci na tym aby Twoja podłoga była wykonana z najlepszej jakości materiału, koniecznie wejdź na stronę http://www.floorplanet.pl/. Firma Floor Planet od wielu lat zajmuje się sprzedażą wyjątkowych materiałów na podłogę - w swojej ofercie mają między innymi wykładziny Łódź do domu czy też płytki, dlatego nie czekaj dłużej i już dziś wejdź na ich stronę internetową http://www.floorplanet.pl/.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665