Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to firma zajmująca się dystrybucją i profesjonalnym montażem pokryć podłogowych. Świadczy usługi od wielu lat, zapewniając rzetelną obsługę i fachową pomoc w wyborze produktów. Oferuje bogaty asortyment wykładzin dywanowych, płytek i paneli winylowych, podłóg drewnianych w konkurencyjnych cenach.

Wykładziny dla dziecka

Urządzanie pokoju dziecięcego zazwyczaj jest przywilejem młodego rodzica. W pewnym momencie nadchodzi jednak czas, gdy dziecko dorasta na tyle, że warto zmienić cały wystrój. W obu tych przypadkach konieczne jest znalezienie odpowiedniej wykładziny Warszawa do pokoju dziecka.
Pomocny może być w tym sklep FloorPlanet, który w swojej ofercie ma wiele wykładzin, włączając w to wykładziny do pokoju dziecka. Najlepszym wyborem jest wykładzina dywanowa, która zdobiona jest wzorami lub żywymi kolorami. Zazwyczaj wykonana jest tak, aby można było łatwo ją oczyścić z różnego rodzaju plam lub innych zabrudzeń, których nigdy nie brakuje w pokoju dziecięcym.
Pracownicy FloorPlanet zawsze z chęcią doradzą swoim klientom, która wykładzina najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. Mają wieloletnie doświadczenie, które sprawia że warto zaufać ich poradom. Poza przyjemną obsługą, FloorPlanet oferuje także korzystne ceny. Dlatego szukając jakiejkolwiek wykładziny, czy to do pokoju dziecięcego, czy też do biura, zawsze warto wybrać FloorPlanet.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665