Katalog firm

Floor Planet

Floor Planet to firma zajmująca się dystrybucją i profesjonalnym montażem pokryć podłogowych. Świadczy usługi od wielu lat, zapewniając rzetelną obsługę i fachową pomoc w wyborze produktów. Oferuje bogaty asortyment wykładzin dywanowych, płytek i paneli winylowych, podłóg drewnianych w konkurencyjnych cenach.

Wykładziny biurowe

Przemyślany wystrój biura gwarantuje nie tylko satysfakcję klientów, ale także dużo komfortu dla samych pracowników. Pozwala zapewnić odpowiednią atmosferę, w której każdy może się skupić i dzięki temu załatwić wiele spraw. Nieodłącznym elementem wystroju każdego biura są specjalne wykładziny biurowe. Są one przeznaczone do miejsc, w którym panuje zarówno duży hałas, jak i duży ruch.
Firma FloorPlanet już od lat wyposaża powierzchnie biurowe w odpowiednie wykładziny. Szeroki wybór wśród kolorów i wzorów zapewnia, że każdy klient jest w stanie znaleźć odpowiednią wykładzinę w ofercie. Wykładziny biurowe dostępne w FloorPlanet są produktami wysokiej jakości, pochodzącymi od uznanych producentów.
Ich wytrzymałość była wielokrotnie potwierdzona, zatem jest to inwestycja na wiele lat. Jednocześnie FloorPlanet zapewnia tak bogaty wybór, że bez względu na posiadany budżet, klient na pewno znajdzie tam potrzebną mu wykładzinę. Jest to zatem idealny wybór podczas urządzania powierzchni biurowych.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665