Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam zajmuje się sprzedawaniem blatów kuchennych, blatów łazienkowych oraz solidnych schodów i parapetów. Szerokie spektrum jej kompetencji i wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jest ona uznawana za prawdziwego potentata. Decydując się na skorzystanie z jej pomocy, można być pewnym, że nie odczuje się niedosytu.

Granit

Urządzasz swoje wnętrze i poszukujesz inspiracji do ożywienia swojej przestrzeni domowej? Od dawna zastanawiasz się, w jaki sposób możesz dodać uroku swojemu pomieszczeniu, lecz do tej pory nie udało Ci się znaleźć odpowiednich fachowców? Jeśli w końcu chcesz zakończyć te żmudne poszukiwania i nawiązać współpracę z firmą z ugruntowaną pozycją na polskim rynku, skontaktuj się z nami – zrobimy wszystko, byś poczuł stuprocentowe zadowolenie z owocu naszej pracy!
Wyróżniającą się pozycją z katalogu naszych produktów to zdecydowanie blaty, które są przeznaczone do wyposażenia pomieszczeń kuchennych i łazienkowych, stworzone z płyt granitowych - każdorazowo poddawanych specjalistycznej obróbce wykonywanej bezpośrednio przez naszych najlepszych fachowców.
To, czym wyróżnia się wyrób z materiału jakim jest granit to bez wątpienia wysoki poziom odporności na wszelkiego rodzaju bodźce zewnętrzne jak na przykład wilgoć. Ponadto materiał ten z łatwością radzi sobie z wszelkiego rodzaju czynnikami wynikającymi z długoletniego użytkowania, takimi jak zarysowania bądź pęknięcia.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

Paut

Jeśli planują Państwo montaż systemu automatyki budynkowej, zachęcamy do wizyty na stronie i zapoznania się z naszą ofertą. Pracownia Automatyki Paut zajmuje się projektowaniem, realizacją i wdrażanie...