Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam zajmuje się sprzedawaniem blatów kuchennych, blatów łazienkowych oraz solidnych schodów i parapetów. Szerokie spektrum jej kompetencji i wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jest ona uznawana za prawdziwego potentata. Decydując się na skorzystanie z jej pomocy, można być pewnym, że nie odczuje się niedosytu.

Blaty kwarcowe

Jesteś w trakcie remontu i dylemat nad umeblowaniem dla Twojego mieszkania zdaje się nie mieć końca? Potrzebujesz porady ekspertów z zakresu wyposażenia domu, ale współpraca z dotychczasowymi specjalistami kończyła się niemałym rozczarowaniem z Twojej strony? Nawiąż z nami współpracę i skontaktuj się z fachowcami w swojej branży, dla których zadowolenie klienta z tytułu wykonanych przez siebie usług to niezaprzeczalny priorytet.
Z szerokiej gamy naszych usług oferujemy Państwu wysokiej jakości blaty kuchenne stworzone z wielkoformatowej ceramiki, zwanej inaczej spiekami kwarcowymi. Nasze blaty kwarcyt Łódź, które od lat sprzedajemy bez wątpienia cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród naszych klientów. W momencie gotowości Państwa zamówienia blaty są dostarczane naszym transportem tak szybko jak to tylko możliwe i montowane przez naszych pracowników.
Robimy wszystko od A do Z - wszystko po to, by klient nie musiał się zamartwić dodatkowymi formalnościami związanymi ze sfinalizowaniem swojego zamówienia, ale przede wszystkim po to, by mógł cieszyć się kompleksową usługą w konkurencyjnej i niewygórowanej cenie.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

Paut

Jeśli planują Państwo montaż systemu automatyki budynkowej, zachęcamy do wizyty na stronie i zapoznania się z naszą ofertą. Pracownia Automatyki Paut zajmuje się projektowaniem, realizacją i wdrażanie...