Katalog firm

Depilatorium

Mieszkasz w Łodzi lub Gdańsku i szukasz salonu specjalizującego się w depilacji laserowej? Wybierz Depilatorium i zarezerwuj wizytę na stronie www. Szybko i bez bólu usuniesz tu niechciane włoski z różnych części ciała. Salon dysponuje nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem. Kieruje ofertę zarówno do Pań, jak i Panów.

Depilacja laserowa

Firma Depilatorium z Gdańska specjalizuje się w laserowym usuwaniu zbędnego owłosienia. Do zabiegów wykorzystujemy najbardziej skuteczny i najnowocześniejszy sprzęt spośród dostępnych na rynku – urządzenia firmy Vectus stosowane w naszym salonie pozwalają szybko i na długo pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała.
Depilacja laserowa to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów chciałyby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia. Nasze zabiegi gwarantują długo utrzymujący się efekt gładkiej skóry bez podrażnień, wrastających włosków czy konieczności częstego powtarzania zabiegów depilacji. Oferujemy laserowe usuwanie włosków z różnych partii ciała, a nasze zabiegi przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Gwarantujemy pełen profesjonalizm, szybką i skuteczną depilację, a także długo utrzymujący się efekt. Jeśli szukasz skutecznych metod na usuwanie włosków – salon kosmetyczny Depilatorium w Gdańsku to najlepszy adres dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://depilatorium.pl/gdansk/!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak należy w prawidłowy sposób wykonać makijaż permanentny, to koniecznie zapiszcie się do mnie na kurs. Nazywam się Aneta Budzińska i zapraszam na 2, 3 lub 4 dniowe indy...