Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę, którą będziecie tylko chcieli. DJ na wesele, na imprezy firmowe, na imprezy okolicznościowe oraz inne spotkania - zjawię się wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli zapewnić sobie naprawdę niezapomnianą zabawę do białego rana. Zapraszam.

Dj na wesele

Jednym z elementów, bez których po prostu nie można wyobrazić sobie wesela jest muzyka. W XXI wieku świetną alternatywą dla zespołów muzycznych, grających zazwyczaj monotonne disco polo, jest DJ.
Nie tylko pozwoli on bawić się do najgorętszych światowych hitów i tańczyć do piosenek swoich ulubionych muzyków w oryginalnym wykonaniu, ale też doda imprezie dynamiki swoimi umiejętnościami wodzirejskimi. DJ na wesele Łódź sprawi, że każdy parkiet zapłonie w rytmie najlepszej muzyki. Nie jest to bynajmniej chłopak, który niedawno kupił sprzęt. To mężczyzna z ponad dekadą doświadczenia w obsługiwaniu wesel.
Gwarantuje najlepszej jakości oświetlenie, które nada niepowtarzalnego klimatu i rozbudzi gości, sprzęt grający z najwyższej półki oraz oczywiście otwartość i poczucie humoru. Wszystko to daje gwarancję, że nawet najbardziej oporni goście odejdą od pełnego jedzenia stołu i ruszą tańczyć na parkiet. Niech ten wieczór będzie niezapomniany zarówno dla pary młodej jak i dla każdego zaproszonego.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór tr...