Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Nazywam się Tomasz Cichocki i jestem w stanie poprowadzić każdą imprezę, którą będziecie tylko chcieli. DJ na wesele, na imprezy firmowe, na imprezy okolicznościowe oraz inne spotkania - zjawię się wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli zapewnić sobie naprawdę niezapomnianą zabawę do białego rana. Zapraszam.

Dj na wesele

Jednym z elementów, bez których po prostu nie można wyobrazić sobie wesela jest muzyka. W XXI wieku świetną alternatywą dla zespołów muzycznych, grających zazwyczaj monotonne disco polo, jest DJ.
Nie tylko pozwoli on bawić się do najgorętszych światowych hitów i tańczyć do piosenek swoich ulubionych muzyków w oryginalnym wykonaniu, ale też doda imprezie dynamiki swoimi umiejętnościami wodzirejskimi. DJ na wesele Łódź sprawi, że każdy parkiet zapłonie w rytmie najlepszej muzyki. Nie jest to bynajmniej chłopak, który niedawno kupił sprzęt. To mężczyzna z ponad dekadą doświadczenia w obsługiwaniu wesel.
Gwarantuje najlepszej jakości oświetlenie, które nada niepowtarzalnego klimatu i rozbudzi gości, sprzęt grający z najwyższej półki oraz oczywiście otwartość i poczucie humoru. Wszystko to daje gwarancję, że nawet najbardziej oporni goście odejdą od pełnego jedzenia stołu i ruszą tańczyć na parkiet. Niech ten wieczór będzie niezapomniany zarówno dla pary młodej jak i dla każdego zaproszonego.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Safilin

Safilin zaprasza do tego, aby poznać aktualne oferty pracy. Są one skierowane do tych wszystkich osób, które aktualnie są bezrobotne, jak również do tych osób, jakie planują pracę zmienić na lepsze. D...

A-AAron

AAron to podmiot gospodarczy, ukierunkowany na obsługę różnych wiar wyznaniowych w zakresie organizacji pogrzebów i międzynarodowych transportów zwłok. W swojej ofercie posiada m. in. szeroki wybór tr...