Katalog firm

Business Centre

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Łodzi, na pewno chciałbyś, by jej siedziba znalazła się w centrum miasta. Dziś to nic trudnego. Skorzystaj z oferty Business Centre i wynajmij nowoczesny lokal w prestiżowej okolicy. Dzięki temu znajdziesz zdecydowanie więcej kontrahentów! Dobrze skomunikowane biuro to dziś podstawa.

Wynajem biura

Poszukujesz nowego lokalu na biuro w Łodzi? Chcesz, by sama lokalizacja pomogła Ci promować Twoją działalność? Dbasz o pracowników i szanujesz ich czas, dlatego chcesz ulokować siedzibę swojej firmy w dobrze skomunikowanym miejscu? Zapoznaj się z ofertą Business Centre!
To, na czym się znamy, to wynajem biur Łódź. Posiadamy szeroką ofertę lokali użytkowych, które pozwalają na komfortowe wykonywanie pracy i rozwijanie działalności biznesowej. Posiadamy lokale na wynajem w samym centrum miasta, tuż obok dworca Łódź Fabryczna. Sama lokalizacja pozwoli więc zwiększyć świadomość Twojej marki, co ma dziś niezwykle istotne znaczenie w walce z konkurencją.
Nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni lokal dla Twojej działalności. Posiadamy nowoczesne biura open-space oraz te bardziej tradycyjne. Mamy również szeroką ofertę lokali o różnym metrażu. Łatwo dopasujesz więc biuro do swoich potrzeb. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wnętrze było funkcjonalne, a sama siedziba spełniała też funkcję reklamową i przyciągała do Twojej firmy klientów!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55