Katalog firm

Business Centre

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Łodzi, na pewno chciałbyś, by jej siedziba znalazła się w centrum miasta. Dziś to nic trudnego. Skorzystaj z oferty Business Centre i wynajmij nowoczesny lokal w prestiżowej okolicy. Dzięki temu znajdziesz zdecydowanie więcej kontrahentów! Dobrze skomunikowane biuro to dziś podstawa.

Powierzchnie biurowe

Szukasz lokalu na biuro w Łodzi? - dobrze trafiłeś. Nasza firma oferuje wynajem własnych lokali biurowych. Nie ma znaczenia wielkość Twojej firmy, ponieważ przygotowaliśmy ofertę odpowiednią zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom różnym naszym Klientom, bo uważamy, że każdy biznesmen zasługuje na biuro sprzyjające jego rozwojowi.
Nasze biura w Łodzi umożliwiają zwiększenie prestiżu firmy, wpływając na poprawę wizerunku firmy w oczach przyszłych kontrahentów. Służymy nagromadzoną przez lata wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w branży doradzając naszym Klientom najlepsze rozwiązania, tak by ich biura były najlepszą wizytówką ich firm.
Umożliwiamy wynajęcie lokali biurowych także w pełni umeblowanych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że powierzchnie biurowe są nie tylko siedzibą firmy, ale pełnią również inne funkcje. W związku z czym nasze biura w Łodzi są kompleksowo wyposażone w salki konferencyjne, serwerownie czy aneksy kuchenne.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55