Katalog firm

Business Centre

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Łodzi, na pewno chciałbyś, by jej siedziba znalazła się w centrum miasta. Dziś to nic trudnego. Skorzystaj z oferty Business Centre i wynajmij nowoczesny lokal w prestiżowej okolicy. Dzięki temu znajdziesz zdecydowanie więcej kontrahentów! Dobrze skomunikowane biuro to dziś podstawa.

Lokale biurowe

Business Centre to firma, która od lat zajmuje się wynajmowaniem powierzchni użytkowych z przeznaczeniem na biura. W ofercie posiadamy lokale, które odpowiadają na wymagania różnych firm. Proponujemy biura o powierzchni od 50 do nawet 550 metrów kwadratowych, co pozwoli Ci znaleźć lokal odpowiedni dla charakteru Twojego przedsiębiorstwa. Nasz biurowiec, w którym znajduje się Twoje przyszłe biuro, położony jest w prestiżowej dzielnicy, tuż przy dworcu kolejowym Łódź Fabryczna i w okolicy wielu strategicznych dla miasta miejsc.
Posiadamy doskonale wyposażone lokale biurowe do wynajęcia w Łodzi, które spełnią doskonale swoje zadanie. Znajdziesz w nich sale konferencyjne, serwerownie czy aneks kuchenny. Monitoring i ochrona dodatkowo sprawią, że Twoje przedsiębiorstwo będzie postrzegane przez kontrahentów jako profesjonalne i nowoczesne.
Modne i dobrze urządzone biuro położone w dobrze skomunikowanym miejscu będzie mieć znaczący wpływ na pozyskiwanie nowych klientów. Pamiętaj o tym, decydując się na wynajem powierzchni biurowej od firmy Business Centre, której to firmy oferta dostępna jest na stronie https://pracownia1113.com/!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55