Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

BAAS-PANEL to uczciwa i godna polecenia firma, która od ponad 10 lat oferuje swoim klientom najlepsze na rynku systemy lekkiej obudowy w bardzo konkurencyjnych cenach. Cały czas się rozwijamy i podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów.

Płyty warstwowe

Firma Baas - Panel oferuje artykuły stosowane do budownictwa oraz chłodnictwa. Jej najbardziej cenionym produktem jest płyta warstwowa, którą można wykorzystywać do konstrukcji takich jak wielkie budynki halowe (magazyny, hale sportowe, hale spożywcze), jak i do pomieszczeń użytkowych (typu garaże, warsztaty).
Z płyt warstwowych wykonuje się także chłodnie, mroźnie czy przechowalnie. To właśnie do tych pomieszczeń w swojej ofercie Baas - Panel posiada również drzwi chłodniowe czy mroźnicze. Przedsiębiorstwo posiada trzy typy drzwi chłodniowych. Są to drzwi przesuwne z opcją unoszenia podczas ich otwierania, drzwi jedno i dwuskrzydłowe z opcją unoszenia oraz drzwi wahadłowe jedno lub dwuskrzydłowe. Firma oferuje również dwa rodzaje drzwi mroźniczych, a więc przesuwne - z opcją unoszenia podczas ich otwierania oraz jednoskrzydłowe zawiasowe z taką samą opcją.
Ponadto Baas - Panel posiada także drzwi gazoszczelne, które są bardzo popularne wśród wszelkich przedsiębiorców zajmujących się długotrwałym przechowywaniem owoców i warzyw.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03