Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Adwokat zapewni kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Wsparcie prawne okaże się przydatne podczas walki o alimenty, opiekę nad dzieckiem, czy też przy braniu rozwodów. Prawnik posiada spore doświadczenie branżowe, a poza tym działa bardzo szybko, w trosce o dobro swoich klientów.

Prowadzenie spraw spadkowych

Pomoc prawna może przydać się każdemu w najmniej spodziewanych momentach. Nie zawsze bowiem można przewidzieć co wydarzy się w życiu i z jakimi sytuacjami trzeba będzie się zmierzyć w wyniku niespodziewanych okoliczności. Wiele z tych spraw może dotyczyć problemów natury prawnej, lub też sytuacji, gdzie wiedza prawna zwyczajnie jest przydatna i pomoże w szybszym i sprawniejszych manewrowaniu w nowych okolicznościach. Tak też jest jeżeli chodzi na przykład o spadek.
Jeżeli zatem komuś potrzebny jest doświadczony adwokat spadek Łódź jest miastem, w którym na pewno warto przebywać podczas tego typu spraw. Tam właśnie działa kancelaria prawna założona przez Piotra Nawockiego. Jest to adwokat z imponującym doświadczeniem w prawie spadkowym, dzięki czemu może pomóc każdemu ze swoich klientów przy rozstrzyganiu tego typu problemów.
Wszystkie usługi i porady prawne są zawsze świadczone sprawnie i w pełni profesjonalnie. Sprawia to, że każdy klient tego adwokata może poczuć, że jego sprawa jest w solidnych rękach.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652