Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat zapewni kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Wsparcie prawne okaże się przydatne podczas walki o alimenty, opiekę nad dzieckiem, czy też przy braniu rozwodów. Prawnik posiada spore doświadczenie branżowe, a poza tym działa bardzo szybko, w trosce o dobro swoich klientów.

Prowadzenie spraw rozwodowych

Nazywam się Piotr Nawocki i jako adwokat z dużym doświadczeniem przy prowadzeniu spraw rozwodowych zapraszam Was do skorzystania z moich usług. Bardzo mała ilość spraw rozwodowych w naszym kraju kończy się podczas pierwszej sprawy. Dlatego warto zapewnić sobie od razu pomoc najlepszego adwokata, który pomoże Wam przejść ten cały proces.
Z mojej pomocy mogą skorzystać osoby, które chcą takie papiery rozwodowe złożyć, jak również takie, które owe papiery otrzymały. Po zapoznaniu z Waszą sprawą pomogę Wam opracować dokładnie wszystkie papiery, które w Waszym imieniu złożę w odpowiednim Sądzie. Zapewniam Wam również rzetelne napisanie odpowiedzi na pisma procesowe. Wystarczy tylko, że się z nimi pojawicie u mnie i za wszystko się weźmiemy. Zaufajcie mi, a postaramy się zawalczyć o Waszą wolność oraz o załatwienie wszystkich spraw, jakie wynikną z Waszego rozstania.
Opieka nad dziećmi, alimenty, podział majątku - nie można o tym zapominać, dlatego przy okazji rozstania warto również zająć się tym tematem. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/sprawa-rozwodowa/ lub bezpośredniego kontaktu w kancelarii, a wszystko postaramy się zrobić po Państwa myśli.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652