Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Adwokat zapewni kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Wsparcie prawne okaże się przydatne podczas walki o alimenty, opiekę nad dzieckiem, czy też przy braniu rozwodów. Prawnik posiada spore doświadczenie branżowe, a poza tym działa bardzo szybko, w trosce o dobro swoich klientów.

Prowadzenie spraw o alimenty

Kancelaria adwokacka Piotr Nawocki zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które potrzebują profesjonalnej pomocy prawniczej. Bardzo chętnie pomożemy wszystkim osobom, które wiedzą, że odpowiednie wsparcie prawnika jest koniecznie, aby móc rozwiązać pozytywnie wszystkie sprawny.
Jako rzetelny prawnik alimenty Łódź zachęcam do kontaktu wszystkie osoby, które chciałaby uzyskać odpowiednie pieniądze na swoje małoletnie oraz uczące się dzieci. Z wielka przyjemnością wystąpimy w ich imieniu, aby móc uzyskać jak największą możliwą kwotę. Wiele osób myśli, że alimenty należą się tylko na dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia. Jest to błędne myślenie, ponieważ takie pieniądze należą się również na dzieci, które wciąż się uczą, nawet jeżeli będą to studia dzienne.
Warto zawalczyć o odpowiednia kwotę, dzięki czemu zapewnicie swoim dzieciom odpowiedni byt. Moja kancelaria współpracuje również z osobami, które z najróżniejszych powodów chcą obniżyć alimenty, które do tej pory musieli płacić. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652