Katalog firm

Adwokat Nawocki

Adwokat zapewni kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Wsparcie prawne okaże się przydatne podczas walki o alimenty, opiekę nad dzieckiem, czy też przy braniu rozwodów. Prawnik posiada spore doświadczenie branżowe, a poza tym działa bardzo szybko, w trosce o dobro swoich klientów.

Podział majątku

Kancelaria Piotra Nawockiego zaprasza klientów indywidualnych, jak również wszystkie podmioty gospodarcze do nawiązania współpracy. Jeżeli chcecie znaleźć osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę, to koniecznie musicie umówić się do nas na wizytę. Nasz doświadczony prawnik podział majątku Łódź bardzo chętnie zajmie się rzetelnie tego typu sprawami.
Warto sobie uświadomić, że podział majątku warto załatwić przy okazji sprawy rozwodowej. Wnosząc pismo o rozwód najlepiej wspomnieć o tym w dokumentach, dzięki czemu nie będziecie musieli wnosić osobnej sprawy. Nasza firma występuje w imieniu osób, które chcą wnieść pisma procesowe, jak również w imieniu osób, które takie dokumenty otrzymały.
Po dogłębnej analizie Waszego stanu majątkowego będziemy w stanie sporządzić odpowiednie dokumenty procesowe, które w Waszym imieniu złożymy przed obliczem sądu. Będziemy również z Wami na rozprawie rozwodowej, o podział majątku, dzięki czemu nie będziecie musieli się niczego obawiać. Zaufajcie nam, a zawalczymy o korzystny wyrok sądu.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Moja kancelaria prawna oferuje Wam wsparcie prawnicze na najwyższym poziomie. Zajmuje się takimi sprawami, jak rozwody oraz wszystkimi sprawami, które są związane z rozstaniem. Oprócz tego zajmuje się...

Kancelaria Wodo

Z jakiego powodu kancelaria prawna Wodo i Partnerzy to rozwiązanie dla wszystkich osób które potrzebują skorzystać z usług adwokata? Bowiem posiada wszelkie predyspozycje oraz kompetencję, by najzwycz...